Testovací balení

G FUEL

G FUEL Bahama Mama (Roman Atwood) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť Bahama MamaVelice svěží G FUEL s příchutí ananasu, kokosu a pomeranče vám zaručeně dodá energii. Chuť inspirovaná Romanem Atwoodem. To je Bahama Mama.Co je G FUEL ?G FUEL j..

G FUEL

G FUEL FaZeberry (FaZe Clan) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť FaZeberryÚžasné spojení ovocných příchutí Granátového jablka, Jahody a Acai Berries, to je FaZeberry od G FUEL. Chuť vytvořena ve spolupráci s profesionálními eSport hráči ..

G FUEL

G FUEL Lingonberry (PewDiePie) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť LingonberryBrusinka, ovoce které pobaví i vyléčí vaši náladu. Tentokrát G FUEL spojil síly s oblíbeným youtuberem PewDiePie. Chuť inspirovaná Skandinávii si pohraje s ..

G FUEL

G FUEL Peach Iced Tea (Lirik) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť Peach Iced TeaBroskový čaj a led, nejvíc ikonické duo pro letní pohodu. Sladkou příchuť z tvorby G FUEL a LIRIK si teď můžete vychutnat z pohodlí domu. Stačí přid..

G FUEL

G FUEL Ragin' Gummy Fish (FaZe Jev) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť Ragin Gummy FishKdo by nemiloval gumídky. G FUEL představuje gumové rybičky. Příchuť inspirovaná FaZe Jev a jeho láskou pro gumídkové rybičky.Co je G FUEL ?G FUEL..

G FUEL

G FUEL Strawberry & Banana (KSI) - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť Strawberry & BananaDo čeho se KSI pustí, z toho je úspěch. Tak se samozřejmě stalo i u jeho příchutě, kterou s G FUEL vytvořil. Banán a jahody, samostatně jso..

G FUEL

G FUEL Tropical Rain - 3x 7g balení

130 Kč

Příchuť Tropical RainNormální déšť je fajn, ale co když zažijeme ten tropický? Tato neuvěřitelná kombinace tropického ovoce od G FUEL, zaútočí přímo na chuťové buňky. A co potom ? ..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)