G Fuel Starter kit - PewDiePie Birthday + 7 testovacích balení

Je to tak... Král Youtubu PewDiePie oslavil další narozeniny. Takže všechno nejlepší ! Pojďte taky oslavit narozeni touto limitovanou edicí od G Fuel. Fialovo zlatý shaker nese hrdě Pewdsovo logo, takže každí ví, že slavíte královské narozeniny.

Starter Kit obsahuje 1x Shaker o objemu 473 ml a 7x testovací balení G FUEL příchutí (Strawberry Shortcake, Battle Juice, Black on Blackberry, Cotton Candy, Nemesis Tea, Bubble Gum a Sour Fazeberry)


*Poznámka: G Fuel příchutě uvedené v podrobnostech produktu výše, jsou příchutě které obdržíte ve svém starter kitu. Příchutě ukázané na obrázku jsou pouze orientační. Obsah příchutí v balení se průběžné mění, proto nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti produktu před dokončením své objednávky.  • Výrobce: G FUEL
  • Kód výrobku: 810044883220-2

433,9 Kč

Kdy zboží obdržím? Vyprodáno


Je to tak... Král Youtubu PewDiePie oslavil další narozeniny. Takže všechno nejlepší ! Pojďte taky oslavit narozeni touto limitovanou edicí od G Fuel. Fialovo zlatý shaker nese hrdě Pewdsovo logo, takže každí ví, že slavíte královské narozeniny. 

Balení obsahuje:

  • 1x Shaker (Objem 473 ml, BPA Free, Nedoporučujeme dávat do myčky)
  • 7x testovací balení G FUEL příchutí:  Strawberry Shortcake, Battle Juice, Black on Blackberry, Cotton Candy, Nemesis Tea, Bubble Gum a Sour Fazeberry


*Poznámka: G Fuel příchutě uvedené v podrobnostech produktu výše, jsou příchutě které obdržíte ve svém starter kitu. Příchutě ukázané na obrázku jsou pouze orientační. Obsah příchutí v balení se průběžné mění, proto nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti produktu před dokončením své objednávky.

Co je G FUEL ?

G FUEL je instatní energetický nápoj výrobce Gamma Labs. G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravá alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si formuli mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cuktru. G FUEL je také oficiální nápoj profesionálních eSport hráčů.

Pro koho je určený ?

Tento instantní energetický nápoj užívají lidé po celém světe. Je vhodný pro eSports hráče, sportovce, YouTubery, programátory a všechny kteří chtějí dopřát tělu dávku energie, výkonu, zvýšenou koncentraci a pozornost.

Výhody nápoje G FUEL ?

  • 25 kalorií na jednu porci
  • antioxidanty z 19 ovocných výtažků
  • dodává energii podporuje pozornost, koncentraci a výkon
  • všechny produkty jsou bez cukru
  • vyvážený dostatek vitamínu C + E + B12 + B6 

Jak dlouho G FUEL působí ?

Jakmile zkonzumujete celou jednu porci, lze pocítit účinky během 10-15 minut.Zvýšená pozornost a energie může trvat 4-6 hodin, s ohledem na počet konzumovaných porcí (doporučujeme nejprve vyzkoušet jednu porci). Jelikož formule neobsahují cukr, nemusíte se bát pocitu hladu nebo náhle únavy až formule přestane působit.

Dávkování

1 odměrku/sáček smíchejte s 350-475 ml studené vody. Poté směs pořádně protřepte, aby došlo k důkladnému rozpuštění prášku.

TIP: pokud chcete posunout chuť na vyšší úroveň, doporučujeme přidat led.


Varování

Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, s vysokým krevním tlakem a trpícíma kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze