NINJA x GFUEL

heading_title

Herní ikona Tyler "Ninja" Blevins v roce 2022 oznámil své nové partnerství se společností G Fuel, přední značkou energetických nápojů v herním průmyslu. Tato vzrušující spolupráce slibuje spojení dvou silných značek, které se snaží zlepšit herní zážitky milionů hráčů po celém světě.


Ninja, který je známý svými působivými schopnostmi v populárních hrách, jako jsou Fortnite a Valorant, není ve světě sponzoringu žádným nováčkem. V minulosti spolupracoval mimo jiné se značkami Adidas, Red Bull a Samsung. Jeho partnerství se značkou G Fuel však stojí za zvláštní pozornost, protože odráží rostoucí trend hráčů, kteří vyhledávají zdravější a udržitelnější možnosti získávání energie.


Během jeho streamů si fanoušci všimli, že nepije svůj obvyklý Red Bull, ale energetický nápoj G FUEL. Spolupráce se společností Red Bull trvala více než deset let a Ninja se podílel na řadě akcí a kampaní.


Spojením sil se společností G Fuel bude Ninja moci propagovat značku, která je v souladu s jeho hodnotami zdraví, wellness a udržitelnosti. V prohlášení oznamující partnerství Ninja vyjádřil své nadšení ze spolupráce:


"Jsem fanouškem společnosti G Fuel již několik let a jsem nadšený, že s ní mohu spolupracovat. Jako člověk, který bere své zdraví a wellness vážně, oceňuji, že společnost G Fuel nabízí zdravější alternativu k tradičním energetickým nápojům. Jsem nadšený, že s nimi mohu spolupracovat na propagaci jejich výrobků a ukázat svým fanouškům, že existují i lepší možnosti."


Ve spolupráci s G FUELem Ninja vytvořil staro-novou příchuť Cotton Candy, která bere svět útokem v podobě tuby a plechovky. Chutný a účinný energetický nápoj, připomínající oblíbenou lunaparkovou pochoutku a nejvíce ikonickou sladkost cukrovou vatu je nutností pro každého hráče. Nejen že skvěle chutná, ale také dodává energii a soustředění, které hráči potřebují k co nejlepším výkonům. Díky složkám, jako je kofein, taurin a vitamíny, je G Fuel navržen tak, aby hráčům pomohl zůstat bdělými a soustředěnými po celé hodiny.
Podobné články

Výhody G FUELU a proč ho zkusit

Výhody G FUELU a proč ho zkusit

G Fuel je populární energetický nápoj, který si v posledních letech získal velkou pozornost především díky spolupráci s velkými Twitch streamery, Youtubery a...

Nuka Cola Quantum je tu

Nuka Cola Quantum je tu

Po 25 letech putování pustinou vznikla tato oslavná G Fuel příchuť Nuka Cola Quantum. Fiktivní značka nealkoholického nápoje jedné z nejoblíbenější a nejzásadnější postapokalyptické RPG videoherní série Fallout.

G FUEL ruší 16 příchutí

G FUEL ruší 16 příchutí

Jak už je u G Fuel zvykem, velmi často obměňují, reskinují, vytváří a ruší nové příchutě. Většinou se tato obměna týká jedné až dvou příchutí ze speciální filmové, nebo herní edice. Nedávné dění a drama ze světa G Fuelu však naznačují ke zrušení přímo...