G FUEL Clickbait (Třešeň, granátové jablko)

Nejšílenější palivo, které G Fuel kdy vytvořil ! Nejšílenější G Fuel příchuť všech dob ! Z názvu ani neuvěříš jak chutná. Prostě crazy a EPIC. 

Jestli tato příchuť císká 50000 like za 24 hodin, řekneme ti jak chutná!! A nebo možná ne, kdo ví. Tak klikej a dej hned like.


Tuba obsahuje 40 porcí a odměrku k přesnému namíchání příchutě. G Fuel shaker není součástí balení.

 • Výrobce: G FUEL
 • Kód výrobku: 810044881912
Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

1 199,0 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč

Největší sortiment v ČR

Největší výběr zahraničních energeťáků na jednom místě

Rychlost odeslani

Objednávky vytvořené v pracovní den, u vás do 2-3 dnů

Doprava zdarma

Nakoupilo u nás přes 7000 zákazníků.

G FUEL Clickbait

Nejšílenější palivo, které G Fuel kdy vytvořil ! Nejšílenější G Fuel příchuť všech dob ! Z názvu ani neuvěříš jak chutná. Prostě crazy a EPIC.

Jestli tato příchuť císká 50000 like za 24 hodin, řekneme ti jak chutná!! A nebo možná ne, kdo ví. Tak klikej a dej hned like.

VÝHODY G FUEL ENERGY

 • 140mg přírodního kofeinu
 • 0g cukru
 • Pomáha se soustředěním
 • Snižuje únavu
 • Plný vitaminů
 • Hydratuje
 • Plný antioxidantů
 • Poskytuje dlouhotrvající účinky

Hodnocení Clickbait z Redditu

Jak hodnotí tuto příchuť uživatelé Redditu z /r/GFUEL ? Přečti si námi vybrané a přeložené hodnocení, které ti může lépe pochopit, zda je tato příchuť právě pro tebe.

Celkově musí tuto příchuť vyzkoušet každý, stačí ji udělat jako testovací balení a dávat ke všem starter kitům. Zamiloval jsem se do ní a myslím, že je to moje nové číslo 1. Gfuel přichází s novou lepší příchutí pokaždé, když něco vydají. Celkově tomu dávám osobní úroveň 10/10. Super chutné a upřímně tak zábavné k pití. Opravdu doporučuji, abyste si co nejdříve vzali tubu.

u/Redmist2033

To je pro mě rozhodně příchuť 9/10. Pokud máte rádi Pink Lemonade, tohle se vám bude líbit. Toto je v podstatě výrazně vylepšená verze Pink Lemonade. Méně práškové, méně hořká dochuť a rozhodně příjemná silná chuť čerstvých malin, na rozdíl od Blue Ice. Má také trochu Raging Gummy Fish chuť, takže si představuji, že kdybyste to smíchali s Pink Lemonade, chutnalo by to dost podobně jako Hype Sauce. Prostě příjemná osvěžující ovocná příchuť, která mi určitě bude chutnat. V porovnání s balíčky mi přijde, že tuba chutná v dobrém slova smyslu úplně jinak! Když jsem balení vyzkoušel, myslel jsem si, že chutná přesně jako Pink Lemonade bez rozdílu, což mě odrazovalo od nákupu tuby, protože už mám spoustu Pink Lemonade, ale jsem rád, že jsem poslouchal HYPE (haha). Rozhodně si ji zkuste, pokud ji ještě nemáte!

u/thediscountthor

Tady je clickbait! Voní po třešni, což se očekávé. Chuť je také třešňová, s lehkou chutí granátového jablka. Chutná jako třešňové kapky proti kašli, ale opravdu příjemným a osvěžujícím způsobem! Opravdu se mi líbí tato chuť, protože chutná podobně jako skutečné ovoce. Dal bych 8,5/10. Poznámka: toto je jeden z mých oblíbených designů tub! Spousta skrytých detailů, jako třešeň vedle loga gfuel, granátové jablko na boku a kosmonaut mezi námi nalevo od plátku melounu! Doporučuji získat tuto příchuť!

u/Foot_Nugget

G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravější alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cukru.

Energetický komplex

Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

Plno vitaminů

G FUEL složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + E + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

Žádný CUKR

Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, G FUEL ne – což znamená nulový pocit "dojezdu".

Plný antioxidantů

Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

100% FOCUS

Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu zde najdete i například L-Tyrosin, který by měl podpořit energii, motivaci, soustředění, duševní jasnost a celkovou kvalitu nálady.

Výhodné balení

Při koupi celého balení G FUEL tuby ušetříte čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 40 - 50 porcí chutného energy drinku G FUEL.

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 400ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe BRAINFUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

0 / 5

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%