G FUEL Ragin' Gummy Fish (FaZe Jev) - 3x 7g balení

Kdo by nemiloval gumídky. G FUEL představuje gumové rybičky. Příchuť inspirovaná FaZe Jev a jeho láskou pro gumídkové rybičky.


  • Výrobce: G FUEL
  • Kód výrobku: 850011881552

150,0 Kč

Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

Příchuť Ragin Gummy Fish

Kdo by nemiloval gumídky. G FUEL představuje gumové rybičky. Příchuť inspirovaná FaZe Jev a jeho láskou pro gumídkové rybičky.

G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravější alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cukru.

Energetický komplex

Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

Plno vitaminů

G FUEL složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + E + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

Žádný CUKR

Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, G FUEL ne – což znamená nulový pocit "dojezdu".

Plný antioxidantů

Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

100% FOCUS

Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu zde najdete i například L-Tyrosin, který by měl podpořit energii, motivaci, soustředění, duševní jasnost a celkovou kvalitu nálady.

Výhodné balení

Při koupi celého balení G FUEL tuby ušetříte čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 30 - 40 porcí chutného energy drinku G FUEL.

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 400ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe G FUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Složení:  Taurin, L-citrulin malát, Vitamín C (Kyselina askorbová), Kofein (150mg), Cholin, Vitamín B3 (Niacin), Vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát), Vitamín B6 (Pyridoxin), Vitamín B12(Methylcobalamin), Glukuronolakton, Acetyl-L-Karnitin, L-tyrosin, Acetyl-L-Tyrosin, Disodná sůl adenosin-5-trifosfátu, Extrakt z sametových fazolí, Přírodní extrakt získán z rostliny Huperzia serrata, antioxidanty (Extrakt z granátového jablka, ananasový prášek, jablečný prášek, pomerančový prášek, borůvkový prášek, hroznový prášek, grapefruitový prášek, švestkový prášek, malinový prášek, jahodový prášek, melounový prášek, citronový prášek, višňový prášek, papájový prášek, broskvový prášek, prášek z evropské hrušky), Maltodextrin, přírodní a umělá dochucovadla, oxid křemičitý, kyseliny (E330), barviva (E129), sladidla (acesulfam draselný, sukralóza)

Výživové údaje na 7g (jedna porce): Energetická hodnota 105 kJ / 25 kcal, Tuky 0g; z toho nasycené mastné kyseliny 0g; Sacharidy 5g; z toho cukry 0g; Bílkoviny 0g; Sůl 79mg; Vitamín C 250mg (313%*); Vitamín E 10mg (84%*); Vitamín B3 15mg (94%*); Vitamín B6 10mg (715%*); Vitamín B12 425mcg (17 000%*)

* Referenční hodnota příjmu u přůměrně dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze