G FUEL ruší 16 příchutí

heading_title

Jak už je u G Fuel zvykem, velmi často obměňují, reskinují, vytváří a ruší nové příchutě. Většinou se tato obměna týká jedné až dvou příchutí ze speciální filmové, nebo herní edice. Nedávné dění a drama ze světa G Fuelu však naznačují ke zrušení přímo 16 příchutí ke kterým patří i jedny z nejprodávanějších a nejvíc ikonických příchutí této značky.


Strawberry Banana a Orange Vibe


Ke zrušení Orange Vibe již došlo v průběhu dubna, avšak zrušení i Strawberry a Banana je zatím spíše domněnka a není to 100% jisté. Vzhledem k tomu, že má nyní KSI a Logan Paul svojí vlastní energy značku PRIME, visí nad pokračující spolupráci s G Fuel velký otazník. Jelikož je tato příchuť přímo úžasná, určitě zde existuje možnost že bude v budoucnu obnovena, tak jako tomu bylo třeba v případě Black on Blackberry po ukončení spolupráce s Dr. Disrespect. 


Strawberry Shortcake


Catro1021 (více známí jako "Castro") je populární Mexicko/Americký Twitch streamer a YouTuber. Hraje FIFU a streamuje především pro charitativní účely. Spolupráci s Castrem G Fuel oznámil v únoru 2020. Jelikož už nějakou chvíli není u G FUEL příchuť GUAVA dostupná a nic nenaznačuje obnovení, či změně obalu tak se zdá že spolupráce s Castrem v jakési tichosti po více než 2 letech skončila. 


GUAVA


Tato příchu inspirovaná Faze Apexem je více než měsíc vyprodaná a nejde již dohledat na oficiální stránce G Fuelu. Ukončení spolupráce sice nebylo oznámeno, avšak streamer je nyní jen zřídka aktivní a jen velice ojediněle jej lze vidět streamovat.


Tropical Rain 


Tato příchuť byla představena již v roce 2016 a byla to jedna z prvních kolaborací G FUEL a bývalého člena FaZe Clanu, FaZe Rain. Tropical Rain se tak za ta léta zařadil mezi klasiku a jednu z nejlepších příchutí. U nás na eshopu je to jedna z nejprodávanějších příchutí.


Hive Nectar, Flavour Fusion a MFAM punch


Zrušení těchto příchutí je celkem překvapivý, jelikož se jedná o poměrně nové příchutě. G Fuel bohužel neoznámil důvod, proč budou tyto příchutě zrušeny. Je možné se tyto příchutě neprodávají dobře, nebo byly vytvořeny jako limitované edice.


FaZe Clan příchutě


Jeden z největších a nejvlivnějších Esports týmu FaZe Clan oznámil konec více než 10 leté spolupráce a odchod ke konkurenční energy společnosti GHOST. Ukončení této éry také znamená, že veškeré produkty nesoucí název, nebo logo tohoto týmu musí pryč. Je možné, že některé příchutě jako je FaZeberry, Sour Fazeberry, nebo FaZe X budou mít časem nový obal a tyto oblíbené příchutě tak budou i nadále dostupné. Prozatím je ale jasné, že v dohledné době  G Fuel opustí příchutě FaZeberry, FaZe X, Sour Fazeberry, Battle Juice, FaZe 51, Doozy Fruit a varianty v podobě hydration. V den vydání článku už například G FUEL Fazeberry, nejprodávanější příchuť u nás na eshopu, se již na GFUEL.com nedá zakoupit.Podobné články

NINJA x GFUEL

NINJA x GFUEL

Herní ikona Tyler "Ninja" Blevins v roce 2022 oznámil své nové partnerství se společností G Fuel, přední značkou energetických nápojů v herním průmyslu. Tato vzrušující spolupráce slibuje spojení dvou silných značek, které se snaží zlepšit herní zážitky milionů hráčů po celém světě.


X-ZERO od X-GAMER

X-ZERO od X-GAMER

Švédský energy brand přivádí na trh svou novou řadu energetického nápoje v prášku X-Zero, který přináší hráčům ještě lepší výkon a špičkové složení...