G Fuel Starter kit - Svítící shaker + 7 testovacích balení

Představujeme ti G FUEL Shaker, který svítí ve tmě! Svítí! Doslova! Tenhle shaker je určen všem nočním lidem, kteří se možná také bojí tmy, 

Starter Kit obsahuje:

 • 1x Shaker o objemu 473 ml
 • 7x testovací balení G FUEL příchutí (Hype Sauce, Shiny Splash, Ragin Gummy Fish, Lingonberry, Black On Blackberry, Sour Blue Chug Rug a Battle Juice)

*Poznámka: G Fuel příchutě uvedené v podrobnostech produktu výše, jsou příchutě které obdržíte ve svém starter kitu. Příchutě ukázané na obrázku jsou pouze orientační. Obsah příchutí v balení se průběžné mění, proto nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti produktu před dokončením své objednávky.


Nedoporučujeme dávat shaker do myčky.

 • Výrobce: G FUEL
 • Kód výrobku: 019962771255
Tento produkt není skladem, dáme ti vědět o naskladnění
Kdy zboží obdržím? Vyprodáno

550,0 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč

Největší sortiment v ČR

Největší výběr zahraničních energeťáků na jednom místě

Rychlost odeslani

Objednávky vytvořené v pracovní den, u vás do 2-3 dnů

Doprava zdarma

Nakoupilo u nás přes 7000 zákazníků.

G FUEL Svítící shaker + 7 testovacích balení

Tenhle shaker je určen všem nočním lidem, kteří se možná také bojí tmy, mají problém s hledáním věcí ve tmě nebo jsou prostě fanoušky věcí, které ve tmě svítí - představujeme ti G FUEL Shaker, který svítí ve tmě! Svítí! Doslova!

Jsi na scéně G FUEL nováčkem? Nevíš, kde začít? Cítíš se zahlcen všemi možnostmi? Žádný strach! Startovací sada G FUEL tyto problémy vyřeší za tebe! Praktická sada obsahuje jeden z nejoblíbenějších šejkrů a 7 jednorázových balení G FUEL! Krize zažehnána!

VÝHODY G FUEL

 • 140mg přírodního kofeinu
 • 0g cukru
 • Pomáha se soustředěním
 • Snižuje únavu
 • Plný vitaminů
 • Hydratuje
 • Plný antioxidantů
 • Poskytuje dlouhotrvající účinky

Tento Svítící Starter kit obsahuje 7 příchutí:

Shiny Splash

Perfektní fúze borůvek + citronády. Nejlepší zdroj energie inspirovaná Twitch streamerem a YouTuberem známým pod jménem aDrive. Tato příchuť od G Fuel tě nakopne a dostane se na vrchol.


Black On Blackberry

Black on Blackberry staro-nová příchuť od G Fuel. Nyní s extra dávkou ostružin. Po tomto pití nebudete mít modrý jenom jazyk.


Hype Sauce

Osvěžující chuť ideální pro letní nápoje. Maliny dodávají šťavnatý ovocný nádech, zatímco citrón je lehce kyselý. Tato HYPE příchuť malinové limonády s přívalem svěží ovocné chuti rozhodně nadchne.


Ragin Gummy Fish

Kdo by nemiloval gumídky. Příchuť inspirovaná FaZe Jev a jeho láskou pro gumídkové rybičky. Chutná stejně jako klasické švédské gumové rybičky, ale s puncem energie.


Sour Blue Chug Rug

Pokud jsi fanouškem kyselých a modrých pití, rozhodně si Sour Blue Chug Rug zamiluješ. Příchuť inspirována FaZe rug slavným esportovým hráčem a YouTuberem z FaZe klanu, v sobě skrývá punc čisté energie a explozi kyselé chuti modrých malin.


Lingonberry (brusinka)

Božský elixír vhodný jen pro ty nejzkušenější hráče... brusinka, to je ovoce které pobaví i vyléčí tvojí náladu. G FUEL spojil síly s oblíbeným youtuberem PewDiePie. Chuť je inspirovaná Skandinávii.


Battle Juice (ananas)

Představujeme BATTLE JUICE, chuť inspirovaná Faze Clanem od G Fuel. Úžasná chuť ananasu v novém vzhledu. #FaZeUP. Tubu o velikosti 40 porcí naleznete zde

G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravější alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cukru.

Energetický komplex

Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

Plno vitaminů

G FUEL složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + E + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

Žádný CUKR

Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, G FUEL ne – což znamená nulový pocit "dojezdu".

Plný antioxidantů

Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

100% FOCUS

Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu zde najdete i například L-Tyrosin, který by měl podpořit energii, motivaci, soustředění, duševní jasnost a celkovou kvalitu nálady.

Výhodné balení

Při koupi celého balení G FUEL tuby ušetříte čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 40 - 50 porcí chutného energy drinku G FUEL.

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 400ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe BRAINFUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

5 / 5

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%