GHOST Warheads Sour Watermelon (kyselý meloun)

Víš že GHOST® GAMER má příchuť ve spolupráci s Warheads ?

A co vystihuje Warheads nejlépe ? Přece kyselé dobroty ! Takže si můžeš být jistý, že od příchutě nemusíš očekávat nic míň než mindblowing požitek. Warheads Sour Watermelon, vzrušující a dráždivý chuťový zážitek. Kombinuje intenzivní kyselost bonbonů Warheads s lahodnou sladkostí zralého vodního melounu. Počáteční kyselý punc je rychle následován vlnou osvěžující melounové sladkosti, která vytváří nádhernou rovnováhu chutí.

Dokonalá kombinace nootropik podporujících mozek a přírodní energie v pravé podobě GHOST®*... SICK design, EPIC příchuť a PLNĚ transparentní složení. GHOST® GAMER ti přinese výsledky, ať už si s partou zahrajete BR, projíždíte dráhu ve hře 2k nebo vyrovnáváte góly ve hře FIFA.

Tuba obsahuje 40 porcí a odměrku k přesnému namíchání příchutě. Shaker není součástí balení.

 • Výrobce: GHOST
 • Kód výrobku: 644216102143
 • Objednávky do 18:00 20.12. doručíme do Vánoc
Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

1 049,0 Kč

GHOST Warheads Sour Watermelon

Víš že GHOST® GAMER má příchuť ve spolupráci s Warheads ?

A co vystihuje Warheads nejlépe ? Přece kyselé dobroty ! Takže si můžeš být jistý, že od příchutě nemusíš očekávat nic míň než mindblowing požitek. Warheads Sour Watermelon, vzrušující a dráždivý chuťový zážitek. Kombinuje intenzivní kyselost bonbonů Warheads s lahodnou sladkostí zralého vodního melounu. Počáteční kyselý punc je rychle následován vlnou osvěžující melounové sladkosti, která vytváří nádhernou rovnováhu chutí.

Dokonalá kombinace nootropik podporujících mozek a přírodní energie v pravé podobě GHOST®*... SICK design, EPIC příchuť a PLNĚ transparentní složení. GHOST® GAMER ti přinese výsledky, ať už si s partou zahrajete BR, projíždíte dráhu ve hře 2k nebo vyrovnáváte góly ve hře FIFA.

VÝHODY GHOST GAMER

 • 75mg přírodního kofeinu
 • 0g cukru
 • Pomáha se soustředěním
 • Snižuje únavu
 • Hydratuje
 • Plný antioxidantů
 • Poskytuje dlouhotrvající účinky

Hodnocení Warheads Sour Watermelon z Redditu

Jak hodnotí tuto příchuť uživatelé Redditu z /r/energydrinks ? Přečti si námi vybrané a přeložené hodnocení, které ti může lépe pochopit, zda je tato příchuť právě pro tebe.

GHOST® GAMER přináší EPIC kombinaci nootropik podporujících mozek a přírodní energie, abyste byli připraveni pořádnou herní session se svými kámoši a staly se v každé hře profíky. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u GHOST víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. Velký důraz byl kladen na vytvoření unikátní směsi pro podporu kognitivních funkcí a obsažený kofein z přírodních zdrojů dokáže povzbudit a zlepšit soustředěnost při akci.

Energetický komplex

Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

Plno vitaminů

GHOST složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + D + E + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

Žádný CUKR

Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, GHOST ne – což znamená nulový pocit "dojezdu".

Plný antioxidantů

Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

100% FOCUS

Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu a L-Tyrosin obsahuje i nooLVL, který byl podle výrobce klinicky testována přímo na e-sportovcích a může pomoci zvýšit pozornost, přesnost a zkrátit rychlost reakcí.

Výhodné balení

Při koupi celého balení GHOST tuby ušetříte čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 30 - 40 porcí chutného energy drinku GHOST.

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 400ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe BRAINFUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Chuť
Ovocná Ovocná

0 / 5

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%