Brainfuel Průhledný Shaker 710ml

Brain Fuel shaker s kapacitou 710 ml je ideální pro přípravu jakéhokoli práškového energetického nápoje, jako je například G Fuel. Je vyroben z odolného materiálu a je vhodný pro myčku nádobí, takže ti ušetří čas a usnadní úklid po každém použití.

Přestaň se spokojovat s kompromisy. S naším šejkrem získáš kvalitu, kterou si zasloužíš, za přívětivě dostupnou cenu.

Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

89,0 Kč 150,0 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč

Největší sortiment v ČR

Největší výběr zahraničních energeťáků na jednom místě

Rychlost odeslani

Objednávky vytvořené v pracovní den, u vás do 2-3 dnů

Doprava zdarma

Nakoupilo u nás přes 7000 zákazníků.

Brainfuel Průhledný Shaker

Představujeme ti náš skvělý šejkr pro energetické nápoje, který je vysoce kvalitní a cenově dostupný. S kapacitou 710 ml je ideální pro přípravu jakéhokoli práškového energetického nápoje, jako je například G Fuel.

Průhledný šejkr má elegantní a uhlazený design. Můžeš skrz něj jasně vidět a pozorovat, jak se tvůj drink mísí do fascinujícího víru barev a textur a víš, že tvůj nápoj bude pokaždé dokonale namíchaný. Co však tento šejkr skutečně odlišuje, je logo mozečkového maskota Brainfuel z přední strany a náš klasický font z druhé strany.

Náš šejkr je navržen tak, aby vydržel! Je vyroben z odolného materiálu, který snese tvrdé nárazy a opakované používání. A co je nejlepší, je vhodný pro myčku nádobí, takže ti ušetří čas a usnadní úklid po každém použití.

Přestaň se spokojovat s kompromisy. S naším šejkrem získáš kvalitu, kterou si zasloužíš, za přívětivě dostupnou cenu.

VÝHODY BRAINFUEL SHAKERU

 • 710 ml velký shaker
 • možnost namíchat 1-2 porce
 • může do myčky na nádobí
 • vyroben z odolných materiálu
 • snese tvrdé nárazy
 • BPA FREE

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 400ml-700ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe BRAINFUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

0 / 5

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%