Nuka Cola Quantum je tu

heading_title

Po 25 letech putování pustinou vznikla tato oslavná G Fuel příchuť Nuka Cola Quantum. Fiktivní značka nealkoholického nápoje jedné z nejoblíbenější a nejzásadnější postapokalyptické RPG videoherní série Fallout.


Masivně oblíbený a všudypřítomný nápoj v alternativní realitě Fallout série hraje neodmyslitelnou roli v prostředí a atmosféře hry. Při putování hrou můžou hráči najít prodejní automaty, roztroušené láhve nebo dokonce sbírat speciální předměty motivem Nuka Coly, jako jsou uzávěry lahví (herní měna) a oblek Nuka-Cola Quantum.


Nuka Cola byla zprvu obyčejným nápojem, ale její vynálezce a ředitel Nuka Cola Corporation, John-Caleb Bradberton později přidal jedinečnou přísadu “radioaktivní izotop stroncia”, která nápoji dodává jasně modrou barvu a výraznou dávku radiace.


Ať už si obyvatel Vaultu, nebo se touláš pustinou a za zády máš divoké Ghúly a supermutanty, urdž si energii, vytrvalost, soustředěnost a reakční dobu s novým energy nápojem G FUEL Nuka Cola Quantum!


Co je uvnitř ?


G FUEL Nuka Cola Quantum neobsahuje cukr, je plná antioxidantů z 18 různých ovocných extraktů. Každá porce má pouze 15 kalorií a obsahuje 140 mg kofeinu. Patentované komplexy zvyšují energii a soustředění. Ujistěte se, že máte čistý shaker a pak protřepte tento svěží mix ovoce kokosu, citrónu, limetky, ananasu a bobulí !


Co je G FUEL ?


G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravější alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cukru.


Podobné články

NINJA x GFUEL

NINJA x GFUEL

Herní ikona Tyler "Ninja" Blevins v roce 2022 oznámil své nové partnerství se společností G Fuel, přední značkou energetických nápojů v herním průmyslu. Tato vzrušující spolupráce slibuje spojení dvou silných značek, které se snaží zlepšit herní zážitky milionů hráčů po celém světě.


X-ZERO od X-GAMER

X-ZERO od X-GAMER

Švédský energy brand přivádí na trh svou novou řadu energetického nápoje v prášku X-Zero, který přináší hráčům ještě lepší výkon a špičkové složení...