G Fuel Sour Blue Chug Rug 12x470ml

Hvězda YouTube a jeho láska k modrým a kyselím věcem. Co to znamená? SOUR BLUE CHUG RUG SAMOZŘEJMĚ !!!! Inspirováno jediným...FaZe Rug!!! Více než 10 milionů odběratelů na YouTube! Více než 6 let věnovaných FaZe klanu! A nyní má svou vlastní G FUEL plechovku. A pokud jsi fanouškem kyselomodrých malinových věcí, tento mix si naprosto zamiluješ! 

Kombinace sladké maliny a kyselosti.

Toto giga balení obsahuje 12 kusů, 470ml plechovek.


  • 470ml Perlivého pití
  • 300mg Přírodního kofeinu
  • 0g Cukru
  • 0g Kalorií
  • Plný antioxidantů

  • Výrobce: G FUEL
  • Kód výrobku: 850011881804-1
  • Objednávky do 20.12. doručíme do Vánoc
  Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

  1 100,0 Kč

  G FUEL Sour Blue Chug Rug

  Hvězda YouTube a jeho láska k modrým a kyselím věcem. Co to znamená? SOUR BLUE CHUG RUG SAMOZŘEJMĚ !!!! Inspirováno jediným...FaZe Rug!!! Více než 10 milionů odběratelů na YouTube! Více než 6 let věnovaných FaZe klanu! A nyní má svou vlastní G FUEL plechovku. A pokud jsi fanouškem kyselomodrých malinových věcí, tento mix si naprosto zamiluješ! 

  VÝHODY G FUEL ENERGY PLECHOVKY

  • 300mg přírodního kofeinu
  • 0g cukru
  • 0g kalorii
  • Pomáhá se soustředěním
  • Snižuje únavu
  • Hydratuje
  • Plný antioxidantů
  • Poskytuje dlouhotrvající účinky


  G FUEL je 100% čístá, přírodní a zdravější alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Zatímco mnoho energetických nápojů obsahuje velké množství neznámých chemikálií, u G FUEL víte co pijete, jelikož si prášek mícháte s vlastní vodou. U všech formulí byl kladen velký důraz na kvalitu a vysoké požadavky zákazníků na zvýšení energie, pozornosti a koncentrace, bez použití toxických chemikálii a přidaného cukru.

  Energetický komplex

  Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

  Plno vitaminů

  G FUEL složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + E + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

  Žádný CUKR

  Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, G FUEL ne – což znamená nulový pocit "dojezdu".

  Plný antioxidantů

  Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

  100% FOCUS

  Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu zde najdete i například L-Tyrosin, který by měl podpořit energii, motivaci, soustředění, duševní jasnost a celkovou kvalitu nálady.

  Výhodné balení

  Při koupi celého balení G FUEL tuby ušetříte čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 30 - 40 porcí chutného energy drinku G FUEL.

  Jak si nápoj připravit

  Doporučujeme naplnit shaker po 400ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na G FUEL skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

  Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe G FUEL Shaker.

  Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

  Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

  Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 3 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

  Napsat recenzi

  Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze