Po expiraci Rogue Energy - Mango Pineapple

Mango Pieapple, s touto osvěžující tropickou směsí budete mít pocit, jako byste právě utekly na odlehlý ostrov. Chuť čerstvého ananasu s osvěžujícím nádechem manga a  pomeranče z tohoto nápoje činí nejlepší to nejlepší tropické osvěžení.

Rogue energy navrhl unikátní formuli, která je účinnější oproti konkurenci. Skvěle se míchá a nezanechá žádný zbytkový prášek v shakeru a při konzumaci necítíte chuť křídy.

Tuba obsahuje 30 porcí a odměrku k přesnému namíchání příchutě. Rogue energy shaker není součástí balení.


Datum minimální spotřeby 7/2022


Tento produkt není skladem, dáme ti vědět o naskladnění
Kdy zboží obdržím? Vyprodáno

419,8 Kč 945,9 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč

Největší sortiment v ČR

Největší výběr zahraničních energeťáků na jednom místě

Rychlost odeslani

Objednávky vytvořené v pracovní den, u vás do 2-3 dnů

Doprava zdarma

Nakoupilo u nás přes 7000 zákazníků.Příchuť Mango Pineapple

Mango Pineapple, s touto osvěžující tropickou směsí budete mít pocit, jako byste právě utekly na odlehlý ostrov. Chuť čerstvého ananasu s osvěžujícím nádechem manga a  pomeranče z tohoto nápoje činí nejlepší to nejlepší tropické osvěžení.

Rogue energy navrhl unikátní formuli, která je účinnější oproti konkurenci. Skvěle se míchá a nezanechá žádný zbytkový prášek v shakeru a při konzumaci necítíte chuť křídy.

Co je Rogue energy ?

Rogue energy je prémiový instatní nápoj zaměřený na dodání energy a optimalizaci duševního a fyzického výkonu Na rozdíl od většiny nezdravých energetických nápojů v plechovce, lze tento nápoj užívat každý den pro zlepšení vašeho výkonu. S recepturou plnou vitamínů, aminokyselin a přírodních nootropik je Rogue Energy zdravým způsobem, jak zvýšit vaši přirozenou energii, zaostřit vaše zaměření, snížit únavu, zlepšit bdělost, zvýšit výkonost  a usnadnit kreativitu a učení. Rogue energy je navržen, aby byl nejlepší nápoj na trhu.


Rogue Energy má 18 účinných látek dokonale vyvážených pro vzájemnou interakci. Výsledkem je neuvěřitelně plynulé a rovnoměrné zvýšení energie s čistou myslí, zvýšenou motivací a trvalou vytrvalostí, kterou potřebujete, bez negativních vedlejších účinků jiných alternativ.

Pro koho Rogue energy je určený ?

Tento instantní energetický nápoj užívají lidé po celém světe. Je vhodný pro eSports hráče, sportovce, YouTubery, programátory a všechny kteří chtějí dopřát tělu dávku energie, výkonu, zvýšenou koncentraci a pozornost.

Výhody nápoje Rogue energy ?

 • 0 kalorií na jednu porci
 • bez cukru
 • bez kofeinu
 • nabíjí tělo elektrolyty
 • vyvážený dostatek vitamínu C + E + B12 + B6 
 • 100% Vegan

Jak dlouho Rogue energy působí ?

Jakmile zkonzumujete celou jednu porci, lze pocítit účinky během 10-15 minut. Rogue energy nabízí více jak 8 hodin dlouhý účinek, s ohledem na počet konzumovaných porcí (doporučujeme nejprve vyzkoušet jednu porci). Jelikož formule neobsahují cukr, nemusíte se bát pocitu hladu nebo náhle únavy až formule přestane působit.

Dávkování

1 odměrku smíchejte s 350-475 ml studené vody. Poté směs pořádně protřepte, aby došlo k důkladnému rozpuštění prášku.

TIP: pokud chcete posunout chuť na vyšší úroveň, doporučujeme přidat led.


Varování

Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, s vysokým krevním tlakem a trpícíma kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 2 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

0 / 5

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%