• Sneak Energy TRY - 3x 10g balení

Sneak Energy TRY - 3x 10g balení

Nejoblíbenější příchuťe Sneak Energy v jednom balení ... to je Blue Rasperry, Strawberry Watermelon a Tropikilla.  Úžasné příchutě rozhodně osvěží a zbystří všechny vaše smysly.

Všechny Sneak produkty jsou Vegan a Keto friendly.


179,0 Kč

Kdy zboží obdržím? Vyprodáno

Příchuť Blue Raspberry, Strawberry Watermelon, Tropikilla

Nejoblíbenější příchuťe Sneak Energy v jednom balení ... to je Blue Rasperry, Strawberry Watermelon a Tropikilla.  Úžasné příchutě rozhodně osvěží a zbystří všechny vaše smysly.

Všechny Sneak produkty jsou Vegan a Keto friendly.

Co je Sneak energy ?

Sneak energy je 100% čístá, přírodní a zdravá alternativa oproti většině energetických nápojích, které obsahují cukr. Sneak produkty jsou dostupné ve formě instatního prášku k namíchání, nebo jako připravený nápoj v plechovce. U všech produktů Sneak energy je kladen velký důraz na kvalitu příchutě i zpracování balení. Velkým přínosem je i obohacení o minerály, tím pádem Sneak energy i hydratuje.

Pro koho je určený ?

Tento instantní energetický nápoj užívají lidé po celém světe. Je vhodný pro eSports hráče, sportovce, YouTubery, programátory a všechny kteří chtějí dopřát tělu dávku energie, výkonu, zvýšenou koncentraci a pozornost.

Výhody nápoje Sneak energy ?

  • 12 kalorií na jednu porci
  • 100% přírodní složení
  • dodává energii
  • podporuje pozornost, koncentraci a výkon
  • bez cukru
  • dostatečný příjem aminokyselin + vitamínů + minerálů 

Jak dlouho Sneak působí ?

Jakmile zkonzumujete celou jednu porci, lze pocítit hlavní účinky během 10 minut a poté se budou navyšovat až 45 minut. Zvýšená pozornost a energie může trvat 4-6 hodin, s ohledem na počet konzumovaných porcí (doporučujeme nejprve vyzkoušet jednu porci). Jelikož formule neobsahují cukr, nemusíte se bát pocitu hladu nebo náhle únavy jakmile formule přestane působit.

Dávkování

1 odměrku (10 gramů) smíchejte s 300-400 ml studené vody. Poté směs pořádně protřepte, aby došlo k důkladnému rozpuštění prášku.

TIP: pokud chcete posunout chuť na vyšší úroveň, doporučujeme přidat led.

Varování

Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, s vysokým krevním tlakem a trpícíma kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 2 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze