G Fuel Starter kit - The Hornets Jr. V2 + 7 testovacích balení

Obnova původního The Hornets shakeru !!!! Originální G Fuel shaker je vybaven průsvitným zelenomodrým logem a turbínou G FUEL. 

Starter Kit obsahuje 1x Shaker o objemu 473 ml a 7x testovací balení G FUEL příchutí (Battle Juice, Nemesis Tea, Bubble Gum, Watermelon, Bahama Mama, Hype Sauce a FaZe X)


*Poznámka: G Fuel příchutě uvedené v podrobnostech produktu výše, jsou příchutě které obdržíte ve svém starter kitu. Příchutě ukázané na obrázku jsou pouze orientační. Obsah příchutí v balení se průběžné mění, proto nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti produktu před dokončením své objednávky.  • Výrobce: G FUEL
  • Kód výrobku: 019962209642-4

433,9 Kč

Kdy zboží obdržím? Vyprodáno


Obnova původního The Hornets shakeru !!!! Originální G Fuel shaker je vybaven průsvitným zelenomodrým logem a turbínou G FUEL. 

Balení obsahuje:

  • 1x Shaker (Objem 473 ml, BPA Free, Nedoporučujeme dávat do myčky)
  • 7x testovací balení G FUEL příchutí:  Battle Juice, Nemesis Tea, Bubble Gum, Watermelon, Bahama Mama, Hype Sauce a FaZe X


*Poznámka: G Fuel příchutě uvedené v podrobnostech produktu výše, jsou příchutě které obdržíte ve svém starter kitu. Příchutě ukázané na obrázku jsou pouze orientační. Obsah příchutí v balení se průběžné mění, proto nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti produktu před dokončením své objednávky.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze