X-Gamer Starter kit - 5.0 Black Pearl shaker + 3x Testovací balení

Tento elegantní Black Pearl shaker kombinuje estetiku s funkčností díky speciální síťce na míchání, která do šejkru dokonale zapadne, zůstane pevně uchycena a vždy zajistí hladký nápoj bez hrudek. Ultimátní doplněk pro hráče i sportovce skvěle rozmixuje Vás drink v tomto 600 ml shakeru.

Starter kit obsahuje:

 • 1x shaker o objemu 600 ml
 • 3x testovací balení X-Gamer příchutí (Hyper Beast, X-Rayz a Hyper Berries)

Může obsahovat stopi lepku, vajíček, sóji a mléka. Maximálně 2 porce denně.


 • Výrobce: X-GAMER
 • Kód výrobku: 73401582036292
Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

309,0 Kč

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč

Největší sortiment v ČR

Největší výběr zahraničních energeťáků na jednom místě

Rychlost odeslani

Objednávky vytvořené v pracovní den, u vás do 2-3 dnů

Doprava zdarma

Nakoupilo u nás přes 7000 zákazníků.

X-Gamer Black Pearl shaker + 3 testovacích balení

Tento elegantní Black Pearl shaker kombinuje estetiku s funkčností díky speciální síťce na míchání, která do šejkru dokonale zapadne, zůstane pevně uchycena a vždy zajistí hladký nápoj bez hrudek.

Ultimátní doplněk pro hráče i sportovce skvěle rozmixuje Vás drink v tomto 600 ml shakeru. Nech se unést energy světem Švédského X-Gamer a poznej jak kvalitní energy drink chutná.

VÝHODY X-GAMER ENERGY

 • 200mg přírodního kofeinu
 • 4,7g cukru
 • Pomáha se soustředěním
 • Snižuje únavu
 • Plný vitaminů
 • Hydratuje
 • Plný antioxidantů
 • Poskytuje dlouhotrvající účinky

Tento Black Pearl Starter kit obsahuje 3 příchutě:

X-Rayz (citrón, malina)

Užij si výbuch energie této skvělé příchutě X-Raya zažij silnou směs kyselé maliny a citrónu! zde


Hyperbeast (borůvky, jahoda, malina, jablko)

Bájná beasta mixuje příchutě borůvek, jahod, malin a jablek. Troufáš si toto zvíře pokořit a podmanit? Nejlepší X-Gamer příchuť? Přece Hyperbeast Fruit Punch.


Hyper Berries (malina, černý rybíz)

Osvěžující fůze bobulí - malin a černého rýbízu, plná chutí rozhodně nezklame.

X-GAMER je inovativní, pokročilá a efektivní energy společnost. Produkty X-gamer jsou zdokonaleny především pro eSports hráče, sportovce, YouTubery, programátory a všechny kteří chtějí dopřát tělu dávku energie, výkonu, zvýšenou koncentraci a pozornost. Tento energetický nápoj užívají lidé po celém světe.

Možná si říkáš: "Co je na X-Gameru tak zvláštního? Proč bych si měl vybrat vás a ne jiné značky?" To je docela fér. X-GAMER ví, že tvé peníze a čas jsou drahé a že chceš za své peníze dostat to nejlepší. A přesně to máme.

Energetický komplex

Kofein je přírodní stimulant konzumovaný po celém světě. Primární výhodou je stimulace kognitivních funkcí – v podstatě dává vaší mysli „nakopnutí“, když to nejvíce potřebuje.

Plno vitaminů

X-GAMER složení obsahuje skvělé a vyvážené množství vitaminů C + E + K + B12 + B6, ve skvělém poměru. Vitaminy B pomáhají udržovat krev a nervový systém ve skvělé kondici, ať můžete podávat 100% výkon.

Málo CUKRU

Na rozdíl od „konkurentů“, kteří spoléhají na spousty cukru, aby vám poskytli falešný pocit energie, X-GAMER ne – což znamená minimální pocit "dojezdu".

Plný antioxidantů

Správná rovnováha antioxidantů, které spolupracují s komplexem vitamínů a podporují zdravou produkci buněk.

100% FOCUS

Dobrý výběr amino kyselin vám poskytuje jedinečnou výhodu. Krom taurínu zde najdete i například L-Tyrosin, který by měl podpořit energii, motivaci, soustředění, duševní jasnost a celkovou kvalitu nálady.

Výhodné balení

Při koupi celého balení X-GAMER tuby ušetříš čas i peníze. Díky jednoduchému balení, máte k dispozici 60 - 70 porcí chutného energy drinku X-GAMER.

Jak si nápoj připravit

Doporučujeme naplnit shaker po 500ml rysku (na stranách shakeru jsou vyznačeny rysky v ml i v tekutých uncích), což je doporučené množství vody na jednu porci. Později můžete také experimentovat s více nebo méně vody, podle toho jak moc sladkou chuť svého pití chcete. Toto je na X-GAMER skvělé, můžete si jej připravit tak, jak vám nejvíc chutná. Extra tip je přidat do shakeru led, ještě před zamícháním nápoje.

Odměrka v tubě je rozdělená na dvě části. Vrchní kuželovitá část se dá jednoduše oddělit, ta totiž není součástí jedné dávky a slouží pro jednodušší nasypání do láhve s úzkým hrdlem, například když jste na cestách a nemáte u sebe BRAINFUEL Shaker.

Pokud odměrku nemůžete najít, je s velkou pravděpodobností zasypaná úplně naspod tuby. Stačí s tubou hýbat doleva a doprava, dokud se odměrka nevynoří.

Jakmile odměrku nasypete do shakeru, ujistěte se, že je dobře zašroubovaný a vrchní víko správně uzavřené. Doporučujeme nápoj dobře promíchat rychlými pohyby nahoru a dolů po dobu alespoň 1 minuty.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein nebo s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 2 porce na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

0 / 5

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%