• PRO!BRANDS! X Gamer Energy Horus Tropical Blast 330 ml

PRO!BRANDS! X Gamer Energy Horus Tropical Blast 330 ml

Sycený aromatický energetický nápoj s příchutí tropického ovoce. Energetický nápoj s příchutí tropického ovoce dodá tělu potřebné látky které vaše tělo nakopne a připraví k dalšímu výkonu. Vysoký obsah kofeinu (32 mg / 100 ml).

Pouze 2 kcal na 100 ml.

  • Výrobce: X-GAMER
  • Kód výrobku: 7350021423658

33,0 Kč

Kdy zboží obdržím? Skladem, doručení do 2 - 3 pracovních dnů

Příchuť Horus Tropical Blast

Energetický nápoj s příchutí ovocného punče. Energetický nápoj s příchutí ovocného punče dodá tělu potřebné látky které vaše tělo nakopne a připraví k dalšímu výkonu. Vysoký obsah kofeinu (32 mg / 100 ml).

Co je X-GAMER energy ?

X-GAMER je inovativní, pokročilá a efektivní energy společnost. Produkty X-gamer jsou zdokonaleny především pro e-sport hráče, poloprofesionální hráče, sportovce a hlavně nadšence. 

Pro koho je určený ?

Tento energetický nápoj užívají lidé po celém světe. Je vhodný pro eSports hráče, sportovce, YouTubery, programátory a všechny kteří chtějí dopřát tělu dávku energie, výkonu, zvýšenou koncentraci a pozornost.

Výhody nápoje PROBRANDS! X-GAMER energy ?

  • 2 kalorie na 100 ml
  • dodává energii
  • podporuje pozornost, koncentraci a výkon
  • bez cukru
  • dostatečný příjem aminokyselin + vitamínů + minerálů 


Jak dlouho X-GAMER působí ?

Jakmile zkonzumujete celou jednu porci, lze pocítit hlavní účinky během 10 minut a poté se budou navyšovat až 45 minut. Zvýšená pozornost a energie může trvat 4-6 hodin, s ohledem na počet konzumovaných porcí (doporučujeme nejprve vyzkoušet jednu porci). Jelikož driknky neobsahují cukr, nemusíte se bát pocitu hladu nebo náhle únavy jakmile přestane působit.


Varování

Uskladňujte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, s vysokým krevním tlakem a trpícíma kardiovaskulární choroby. Nekombinovat s alkoholem! Stanovená maximální dávka se nesmí přesáhnout (max. 2 porce/plechovky na den). Nadměrné užívání kofeinu může způsobit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.


Skladování

V chladu / pokojové teplotě, mimo přímé sluneční záření.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze