X-ZERO od X-GAMER

heading_title

Co je novinka X-Zero od X-Gamer a proč byste mu měli dát šanci ?


Švédský energy brand přivádí na trh svou novou řadu energetického nápoje v prášku X-Zero, který přináší hráčům ještě lepší výkon a špičkové složení. Na rozdíl od tradičních energetických nápojů, které po několika hodinách tělo vyčerpají, X-Zero dodá stabilní příval energie.

A v čem se vlastně X-Zero liší oproti původní klasické X-Gamer formuli X-Tubz ?

Složení a funkce:
X-Zero oproti svému předchůdci ubral na váze i složení a jak už napovídá název, X-Zero vyniká především nulovým obsahem cukru, kalorií a tuku, čímž se z něj stává ještě zdravější drink a je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí snížit konzumaci cukru.

Na 1 porci také došlo k ubrání kofeinu z 200mg na 100mg a to za nás přináší výhodu ve větší kontrole dávkování, protože X-Zero má doporučeno maximálně 4 porce na den. A jelikož všeho moc škodí, věříme, že je lepší si dát míň kofeinu ve více intervalech.

Na čem však X-Gamer neubral a je to tak správně, jsou vitamíny. X-Zero tak jak jeho předchůdce stále obsahuje plno vitamínů (B,C,E…) pro podporu správné funkce těla a “zázračnou molekulu” Taurin, kterého né vždy konzumujeme dostatek.

Na velikosti (ne)záleží:
Je až neuvěřitelné, že X-Zero tuba je 5x menší než klasika X-Tubz. A co víc ? Obsah prášku šel ze 600g na 160g. A to není všechno! I když je tuba menší, X-Gamer dosáhl navíc zvětšit počet porcí v balení z 60 porcí na závratných 100 porcí.

Jak to udělali? Malý rozdíl udělalo odebrání surovin jako je cukr nebo snížení podílu surovin. Zásadní je však odstranění výplňového prášku, které firmy používají právě na zvýšení obsahu, díky čemuž máte pocit, že toho kupujete “hodně”. Výplňový prášek má ale naopak negativní vliv na rozpustnost, kdy pak na dně shakeru zůstává vrtstva nerozpuštěného prášku. Sice tedy u X-Zero budete mít pocit, že kupujete malou tubičku, ale rozhodně to pak vynahradí spokojenost z perfektně rozpuštěného drinku a bez kompromisu vnímání chuti.

Výborná chuť a cena:
Přestože X-Zero neobsahuje cukr, nedělá kompromisy v chuti. Díky řadě lahodných příchutí, jako je Blue Raspberry, Clementinet, Raspberry Mojito a další, si vybere snad každý.

A protože dobré pití nesmí zruinovat i peněženku, jistě všechny fanoušky potěší i bezkonkurenční cena 10Kč na porci. Volbou X-Zero se rozhodnete pro produkt, za kterým stojí léta zkušeností a inovací.


Celkově lze říci, že X-Zero nabízí kombinaci výkonu, chuti a pohodlí, která z něj činí výjimečnou volbu na trhu s energetickými nápoji. Ať už jsi hráč, který chce zvýšit svůj výkon nebo prostě potřebujete povzbudit, abyste měli energii na celý den, X-Zero je navrženo tak, aby vám pomohlo dosáhnout vašich cílů bez kompromisů.Podobné články

G FUEL ruší 16 příchutí

G FUEL ruší 16 příchutí

Jak už je u G Fuel zvykem, velmi často obměňují, reskinují, vytváří a ruší nové příchutě. Většinou se tato obměna týká jedné až dvou příchutí ze speciální filmové, nebo herní edice. Nedávné dění a drama ze světa G Fuelu však naznačují ke zrušení přímo...

Výhody G FUELU a proč ho zkusit

Výhody G FUELU a proč ho zkusit

G Fuel je populární energetický nápoj, který si v posledních letech získal velkou pozornost především díky spolupráci s velkými Twitch streamery, Youtubery a...

Nuka Cola Quantum je tu

Nuka Cola Quantum je tu

Po 25 letech putování pustinou vznikla tato oslavná G Fuel příchuť Nuka Cola Quantum. Fiktivní značka nealkoholického nápoje jedné z nejoblíbenější a nejzásadnější postapokalyptické RPG videoherní série Fallout.